Mince gaida puķes dārzā (sveiciens visiem blogukaķiem)Mince, tāpat kā mēs, visi gaida siltu laiku, zālīti un puķu ziedēšanu ārā. Bet kamēr tā visa vēl nav, var pasādēt pie acālijas.

Var papozēt pie orhidejām.

Un, protams, pasnaust pie rozēm! :)))) Un vēl, ja kāda prasmīga fotogrāfe vai vienkārši kaķa īpašniece zina, kā noņemt kaķim (2. bildē) no acīm nost tos lielos zaļos lukturus, tad lūdzu ziņojiet. Mans bilžu redaktors rediģē tikai cilvēku acis, kaķim laikam vajadzīga cita programma! :))))

Komentāri

Anna teica…
Liec Minces lukturiem mieru!!! Tas tak' nebūtu kaķis, ja tos lukturus retušētu...
Aija Elliņa teica…
:D varbūt arī, Anna... :)))) man ir viena bilde, tik nevarēju ātrumā atrast, pustumsā bildēta... nu tur vispār liekas, ka kaut kāds marsieties ir ieradies! :)))))
Daiga teica…
Lukturīši ir debešķīgi smuki :) Apbrīnojami pūkaina Mince ;) Vēl jau ziemas kažoks mugurā :)
Aija Elliņa teica…
Daiga, kažoks ir tāds, ka tikai turies! :)))) To metīs nost teju līdz vasaras beigām un tad sāks pamazām atkal audzēt klāt! :))))
Inese teica…
ku skaista Mince - es ar skatos, ka vēl tāda pufīga :D
Bildēs var rediģēt sarkanās acis (arī dzīvniekiem, tikai tad izskatās vēl briesmīgāk, kad sarkanie laukumi tiek aizstāti ar pelēku plankumu...). Tavai Mincei ir dabīgi spoži lukturi un tur nu neko nevajag mainīt... Negribi šos spožumus, fočē bez zibspuldzes - varbūt būs savādāk (speciāli nesaku, ka būs labāk :D, jo kaķa acīm ir jāmirdz, tā ir laimīga un apmierināta minča pazīme :D)
Anonīms teica…
mūsu skaistā Mincīte, neko nevajag koriģēt, skaistas acis
oma, domāju, ka no mēteļiem pāriesim uz vasaras drēbēm
Aija Elliņa teica…
Nu labi, Inese, es jau tikai no visiem vēlreiz gribēju dzirdēt, ka man skaista Mince :)))))), es viņai nodošu visus komplimentus! :)
Irēna teica…
nu un , ko tad viņa tā gaida tās puķes?? grauzīs un ēdīs tāpat kā manējā, vai...:)))
Aija Elliņa teica…
Nē, Irēna, manējā pagrauž ārā zāli, viņai puķes ir dvēseles izdaiļošanai :D
Irēna teica…
Nu tad mēs ar MONU ciemos nevaram braukt, paliksi bez puķēm :))
Aija Elliņa teica…
Kāpēc? mēs arī Monu ielaidīsim pļavā zāli ēst! :D