Pašam savi Ziemassvētki


Varbūt latgaliešu un kurzemnieku trako asiņu sajaukums man liek būt spītīgai un jau kuro reizi apgalvot, ka angļiem taisnība- nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepareizs apģērbs. Un nepatīk man, ka oma ''labrīt'' vietā saka- cik šodien drūma diena. NAV NAV NAV drūma!!! Neiestāstīsiet! Drūma būs tad, kad iekšēji sajutīšu, ka tā ir drūma, ārējie apstākļi- lietus, migla u.c.  man to drūmu nepadarīs! :)  

Nu tā bija tāda ievadmantra! :D 

Bet vispār, gaidot 14.decembra nodarbību Otrā Elpā, kurā esmu solījusi dalīties ar saviem atradumiem Ziemassvētku rotājumu gatavošanas jomā un arī vienkārši mēģinot uzburt to gaistošo svētku sajūtu, esmu sataisījusi atkal dažus smukumiņus. 

Nu re- 


Vispār man nepatīk reāli putni būrīšos (tie trokšņo, tie mētā spalvas un galu galā tie ir ieslodzīti), bet man ārkārtīgi patīk dažādi rokdarbu motīvi ar putniem būrīšos... nespēju to izskaidrot. 

Mana vājība vienmēr ir bijuši- ledus,  slidas un slidošana-Te manas mīļās filca puķes! Katrs ziediņš ir apmēram viena santīma lielumā. 


Un vēl šāds, lielāks sarkans rotājums no filca. 


Skat- Murim pašam savi Ziemassvētki! 


Dažādas idejas var pasmelties te, šeit, un arīdzan šajā lapā

Jauku, gaišu, priecīgu laiku! Neielaidiet sevī nevajadzīgu stresu! :) Komentāri

Diāna teica…
Lielisks ieraksts. Un tas putniņš vienkārši neatvairāms! Vai tas ir vienāds no abām pusēm?
Aija Elliņa teica…
Var taisīt vienādu no abām pusēm, šoreiz ir no vienas puses :) Paldies, Diāna! :)
Irēna teica…
Burvīgs putniņš! Un slida!! tev vajadzētu piedāvāt Nac. teātrī viņu "Sudraba slidas " izrādei kā logo:):)
Inese teica…
..slidas feinas!!!
..savādāks un neredzēts.. :))
dace teica…
Apbrīnoju izdomu, pacietību un laiku! Smuki!
Sandra Spu teica…
Vai, cik skaisti. Es arī gribu tikt uz tavu nodarbību "Otrā elpā". Vai tur kā īpaši jāpiesakās?
Aija Elliņa teica…
Paldies :)

Sandra- 14.decembrī, trešdienā plkst.17.00! Otra Elpa lūdz, lai piesakās uz e-pastu, bet, ja atnāk nepieteicies, ārā jau nemet, vienkārši tā vieglāk plānot telpu, materiālus utt.
Pai! teica…
ļoti skaisti Murim rotājumi :)) Un putniņš būrītī - mans favorīts!!! :)
Aija Elliņa teica…
Paldies, Pai! starp citu, putniņam ķermenītis ir no safilcēta džemperīša :)
Rozhmaizite teica…
Man putniņš arī patika! Tev laba izdoma!
Aija Elliņa teica…
Paldies, Natālija! Būtu jau es dikti lepna, ja pati būtu viņu ''izdomājusi'', bet tak tikai noskatījos internetā! :)
Anonīms teica…
Aijiņ, cik skaisti Murčikam Ziemassvētki, sevišķi puķu bumbiņa, tad putniņš un tad slidas, nu vienkārši feini, nevajag nekādus grabuļus
andrasballe teica…
skaisti rotājumi :) putniņš liekas tik izsmalcināts :) un vēl man ļoti patīk bumba no mazajām puķītēm?
kā uz to nodarbību var pieteikties? skatījos šodien viņu mājas lapu - tur vēl nekas nav saistībā ar decembri minēts
Aija Elliņa teica…
Andra, būs divas nodarbības- 10.dec., sestdien plkst. 12.00 paredzēts šūt dažādas ziemas čībiņas no filcētiem džemperiem un 14.dec., trešdien plkst. 17.00 paredzēti Ziemassvētku rotājumi, nu vārdu sakot, var abās reizēs nākt un tad jau darīsim vienu vai otru... Tā kā esmu piemirsusi, kāds ir Otras elpas e-pasts, tad droši vari man komentārā ''pieteikties'' tad jau es Elpai paziņošu :), Tos, kas nav pieteikušies.. arī nemet ārā :)
Inga teica…
Jauki Murim Ziemassvētki! :))) Izskatās, ka sev viņš slidu nolūkojis:)))))
Klau, Aija, uz nodarbību jāņem līdzi materiāli? Un kā ar naudiņām? Gribētos tikt vismaz uz vienu nodarbību:))) Ceru, ka tētis tikmēr varēs pieskatīt mazo princesi, ja ne, tad nesanāks, jo man šķiet, ka Ieva vēl par mazu šādam pasākumam. Vai varbūt tur darbojas arī ap gadu veci bērni? :)))
Aija Elliņa teica…
Ai, meitenes, mīļās, cik tas būtu jauki, ja uz nodarbībām atnāktu arī manas blogdraudzenes! Tas būtu superīgi!

Ir tā, ka ieejas maksa kursos ir 2 Ls- ziedojums Otrai elpai (kas es domāju ir ļoti pat zema cena) un ar materiāliem ir tā, ka čībiņu nodarbībā es lūdzu paņemt līdzi safilcētu džemperi vai kādu atbilstošu audumu, bet Ziemassvētku rotājumu darbnīcā pat var neņemt līdzi neko- diegi, adatas, fliteri, pērlītes, filcīši- tas vienmēr ir man līdzi. Ja pašam Gribās ko speciālu izgatavot, tad ņemam līdzi to.

Ir tā, ka atmosfēra ir ļoti demokrātiska, nāk arī mammas ar maziem bērniņiem, bet tas atkarīgs no tā, cik meitiņa Tev ļaus pašai nodarboties un darīt to, ko esi iecerējusi- zīmuļi un kāda krāsojama lapa bērnam vienmēr atradīsies! :) Bet, ja tētis palaiž, tad jau arī ir labi! :)