Atskaite + videopamācība RitaiGri un Annai


Hortenzijas uzziedēja vakar vakarā, pēc 2 stundu un 35 minūšu cītīga darba... Un varbūt ne visas no tām pat sanāca  hortenzijas, bet izlolotas, krāšņas un skaistas gan, pavisam noteikti! 

Manuprāt, ļoti vienkārši saprotama veidošanas shēma, bet arīdzan ārkārtīgi lielu pacietību un darbu prasoša maza lietiņa! :) 


Paldies visām dalībniecēm par izturību un pacietību!  Un re, kas mums sanāca!

Un šeit, ieraksta ~12,40 minūtē var sākt apgūt kā šo taisa! 


Pamācība ir krievu valodā, bet, manuprāt, tur viss ir skaidri redzams arī bez vārdiem! Vienīgais, ko no savas un dāmu pieredzes nodarbībā varu teikt- tad kad zīmējat shēmu, nebaidieties tos aplīšus-puķītes zīmēt palielus, jo ar maziem būs ārkārtīgi grūti darboties, it sevišķi pirmajā reizē! 

Un te gribu palepoties ar savu mīļo meiteņu (kā es viņas vienmēr saucu) darbiem, kas tapuši jau pēc nodarbībām, mājās- soma no plastmasas gabaliņiem, kas bija gatava jau nedēļu pēc radošās darbnīcas (viss kā nākas- ar oderi, asprātīgi saliktiem caurspīdīgiem un necaurspīdīgiem plastmasas gabaliņiem utt.)! Soma un mazi toverīši no plastikāta iepirkumu maisiņiem-Fantastiska kastīte, kas gan nav manu nodarbību nopelns (starp citu,  veidota no Maximas reklāmas izdevumiem) :)-un priekšauts no vīriešu krekla, no pirmās šīs sezonas nodarbības, ko demonstrē tā autore, mūsu lieliskā Silvija!


Mīļās salaspilietes, varat nedaudz no manis atpūsties, tiksimies 9.decembrī! :)Komentāri

RitaGri teica…
Paldies par video. Saiti saglabāju. Vasarā pie kāda tērpa labprāt tādu piespraustu.
Sigita teica…
Ļoti iekrita acīs gan Maximas bukletu reciklējums, gan pirmā no somām...
Tev, Aija, Salaspils atvaļinājums?:)
Aija Elliņa teica…
Reizi mēnesī tur braucu un ja aizbrauc mēneša pēdējā otrdienā un pēc tam uzreiz nākamā mēneša pirmajā, tad sanāk līdz nākamajai nodarbībai tāds kā atvaļinājums :) :) :)
Irēna teica…
superīgi darbiņi! laba skolotāja!