Kārtējais sīkdarbiņš


Apmānīju? Domājat- kārtējais kosmētikas maciņš? Nekā nebija- nu reiz ir pienācis vecums, kad nācās iegādāties asinsspiediena mērāmo aparātu :D. Man, man, nevis kādai vecmāmiņai! :) Bet- ceru, ka nekad nepienāks TĀDS VECUMS, kad ir vienalga, kur to aparātu iegrūst- piemēram vecā kurpju kastē gan es to netaisos glābāt! 

Ņemu mākslīgo zīdu, kas lielā gabalā reiz iegādāts veikalā Otra elpa par 1 Ls. Piegriežu apmēram 30 x 40 cm lielu audumu, tādu pašu oderes audumu un sintaponu. Oderes audumu sašuju ar sintaponu. Tomēr aparāts ir tāds, kas baidās no triecieniem un mājā ir daudz mazu rociņu, kam gribas visu apskatīt, tādēļ lieku oderi ar sintaponu. 

Salieku oderi un virsas audumu kopā. Sašuju vīles, izveidoju iešuvi, lai veidotos somiņai dibens, iešuju rāvējslēdzēju un somiņa gatava. Re- atkal puķes audumā, saku taču, ka ziema nāk! :) 


Komentāri

Hela teica…
Nu super, kad radošs cilvēks ne tikai citiem ko "saražo", bet arī par sevi padomā, proti, ka nav tas variants "kurpnieks bez kurpēm". :)
Patīk ideja, patīk maciņš. Tā tik turpināt! :)
Lenyy teica…
Jauks, mierīgās krāsās. Patīk.
Anonīms teica…
labs sīkdarbiņš, galvenais jauki var novietot, ne tā, kā kurpju kasti
Irēna teica…
malace! Buus man ar jaapadomaa par savu aparaatu, citadi shis tikai grozinjaa tup un put (nu vismaz dekupeetaa grozinjaa:))
Sarkanā Biete teica…
Kārtējais smukdarbiņš:) Un piekrītu Helai - malacis, ka arī par sevi parūpejies!
Zkss teica…
Apsveicu ar pievienošanos asinsspiediena klubiņam:D, t.i.-vecums nenāk viens!
Laba doma par šitādu maciņu. Manējais stāv vēl oriģinālajā plastmasas futrālīti, kuram jau vāciņš sāk atplīst. Bet man dikti nu sāk iepatikties tā doma par polsterētu mājvietu pukstupūslim!
Paldies par ideju-un Tavējais izskatās tāds atsvaidzinošs un nomierinošs.
Aija Elliņa teica…
Zkss- nu īsti piemērots kādam, kam uzkāpis asinsspiediens :D

Paldies, meitenes, prieks darboties! :)
SiStro teica…
Uzlūko puķaino maciņu, ataust skaistas atmiņas par vasaru un spiediens atkal normā! :))
Aija Elliņa teica…
Jā, Sintija, apmēram tā! :)