Jūrmalas Tarzāna trasē


Vasara ir laiks, kad ne tikai laiskoties un gulēt ilgāk nekā parasti, bet  tā ir arī iespēja iepazīt  jaunas vietas un izjust nebijušas sajūtas. Un izrādās, ka no 2016.gada jūlija Dzintaru mežaparkā ir atvērta Jūrmalas Tarzāna trase. Daudziem jau ir pazīstams Siguldas Tarzāns, bet šis Jūrmalas- mums kā sabiedriskā transporta braucējiem ir tuvāks un pieejamāks. 

Kad nopirkta ieejas biļete un noklausīta instruktāža, piedzīvojums var sākties! 


Kā varam izlasīt interneta vietnē www.jurmala.lv :''Šķēršļu parks piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem, un tajā pieejamas piecas dažādu līmeņu trases. Zaļā trase paredzēta pieaugušajiem un bērniem no septiņu gadu vecuma, un tā veidota ar 16 šķēršļiem divu līdz četru metru augstumā. Zilajā trasē veidoti samērā viegli pārvarami šķēršļi, kas pacelti līdz pat sešus metrus virs zemes, un trases nobeigumā ir trošu nobrauciens 80 metru garumā. Sarkanā trase izveidota līdz pat 11 metru augstumā, tajā iekļauts atraktīvais „Tarzāna lēciens” un brauciens pa laipu ar velosipēdu; trasē ir aptuveni 13 šķēršļu. Savukārt Melnā trase paredzēta tiem, kuriem pa spēkam nedaudz vairāk, jo trasē izvietoti 14 augstas sarežģītības pakāpes šķēršļi.''


Pirmās divas trases pieveiktas godam, neskatoties uz to, ka no augstuma ir nedaudz bail! Nākamās divas paliek citai reizei- lai ir uz ko tiekties! 

Jauku vasaru, mīļie! Komentāri