Kā es mācos adīt maučus 😊

 

Šogad nopirku divus pārus mauču jeb pulsa sildītāju. Tik ļoti iepatikās sajūta, tos nēsājot! Protams, ka jāiemācās tādus adīt pašai! Grāmatu ''Adīti mauči'' izlasīju vairākas reizes. 


Ļoti patika un palīdzēja Zanes Eniņas ieraksts un video ''Kā noadīt maučus?'' Viss tik skaidri pateikts un parādīts. 

Un tad tik sākās... Pirmās pērles nelīda virsū uz dzijas pavediena. Otrās pērles bija ļoti lielas, dzija par resnu, otra par gaišu... Un tad nolēmu- visu lēnāk, pamazām un pēc kārtas! 

Sākumā adīju vienkārši taisnas rindiņas, lai saprastu kā tas darbojas... Tad nozīmēju rozes motīvu no ārkārtīgi skaistās un man mīļās grāmatas ''Latvieša cimdi''. Rozes no Rucavas cimda- tik skaistas! 


Tad atkal adīju ar milzīgajām pērlēm treniņa pēc... jau raksta saskaitīšana un pērļu savēršana ir viens liels piedzīvojums! Vislabākā un ērtākā skaitīšana man sanāk, ja zīmējums ir uz rūtiņu papīra pārzīmēts!


Tad atklāju, ka caurspīdīgās pērles, arī ļoti liela izmēra, izskatās neslikti. Turpināju ar tām. Pirmo mauci izadot, sapratu, ka šo pērļu vairs nav. Laimīgā kārtā veikalā Abakhan piepirku klāt. Pat tiku līdz pirmajam gatavajam izstrādājumam, kas atspoguļo manu sniega, ledus un baltās krāsas dabā  mīlestību. 

Tagad atkal jāķeras klāt rozēm, bet jau ar mazākām pērlēm. Nedaudz papildinot zīmējumu, ķeros klāt. 


Es mācos! Turpinājums sekos! 
Komentāri

Madara teica…
Super, atkal jauna aizraušanās.
Aija Elliņa teica…
Jā, Madara, tā nu sanāk! :)