Apsveikumu kartiņas ar pārsteigumu

Adresāti svētku dāvanas ir saņēmuši, varu padalīties ar dažām idejām, kas varbūt kādam noderēs citos svētkos.

Ļoti jau gribētos apgalvot, ka pati šo visu izdomāju, bet nē, būšu godīga- ideja aizgūta no manām mīļajām un gudrajām lielākā bērna bērnu dārza audzinātājām, bet kartiņas mācījos locīt pie Irēnas. Te arī ir smalks apraksts, kā jātaisa konkrēto veidu.

Tātad, doma bija uztaisīt svinīgas un glītas kartiņas, kurās iekšā būtu ieslēpts pārsteigums. Jautāju saviem bērniem, ko viņi var pateikt par katru konkrēto cilvēku, kam taisīju kartiņu- par omām, opi, manu omu un tēti. Tad visus domu graudus uzdrukāju, izprintēju, izgriezu un salīmēju uz iepriekš salocītas lapas. Izprintēju arī apsveicamā bildi un bērnu bildes.

Tātad, visu pēc kārtas- šādas izskatījās kartiņas no ārpuses. Par vāciņiem izmantoju kādu nomētājušos tapetes rulli, kas bija gana grezns Ziemassvētku apsveikumiem. Talkā ņēmu dažādas lentītes, pogas, mežģīni un tēta apsveikumam pat parastu gumiju.

Tāds izskatījās apsveikums, kad to atvēra vaļā.

Un te var tuvāk palasīt dažas gudrās domas, kas tika izteiktas, raksturojot mīļo omu un opi :)))))).Manuprāt, pārsteigums izdevās un kartiņu saņēmēji bija iepriecināti un pārsteigti!

Komentāri

Irēna teica…
zini, es arī jūtos iepriecināta!
Antra teica…
Šausmīgi mīļi! Un galvenais personīgi! :)
Aija Elliņa teica…
Man prieks, Irēna! :)

Paldies, Antra! :)
Anonīms teica…
neko aizkustinošāku un mīļāku un personīgu neesmu saņēmusi, paldies mani mīļie, tas bija tik jautri un sirsnīgi
Aija Elliņa teica…
LŪdzu, ņem par labu- no sirds! :)
Inese teica…
mīļi, jauki un ļoti, ļoti īpaši :D
Es gan saviem mīļajiem vienmēr rakstu ar roku, ja ko drukāju kartiņās, tad tas jau nozīmē, ka ir distancīte (oficiālāk, ne tik mīļi)

Nez kāda bij Tava doma, ka ar roku nevarēja rakstīt?
Aija Elliņa teica…
Inese, man ir tāds rokraksts, ka tas neizdaiļo nevienu kartiņu :))))).

Es gribēju noimitēt tādu bērnu rakstīšanas stilu- drukātiem burtiem, dažādos fontos... nu tā kaut kā! :) tā nepareizi mazliet :) Distances nebija, it nemaz! :):)
Inese teica…
āāāā, nu skaidrs :) To es kaut kā pamanīju, ka burti dažādi...
A ko ta bērni paši nerakstīja? Tad būtu bijis pavisam mīļi.
Aija Elliņa teica…
nu cerams, ka nākamgad paši varēs ne tikai zīmēt kādus apsveikumus, bet arī rakstīt uz tiem veltījumus :) :) Vismaz lielākais :)