Otrā elpa Stabu


Vakar jaukā atmosfērā tika svinīgi atvērts pēc skaita jau trešais labdarības veikals Otrā Elpa Stabu. Kas, kā jau nojaušat, atrodas Rīgā, Stabu ielā 35. Mēs arī tur bijām, kūku ēdām un labas laimes vēlējām, tik bilde neviena nesanāca, jo nebija laika izņemt no somas fotoaparātu. Bet Dievs nav mazais bērns, aizsūtīja mūs turp vēlreiz šodien, jo bērni pēc ballītes bija aizmirsuši savas cepures! :) 

Lūk, neliels ieskats. Pavisam savādāk kā Marijas ielā, bet arī jauki, gaumīgi un mājīgi! Un arī pa kādam manam darbiņam jaunajā vietā- 
Nāciet, skatieties, iepērcieties un arī noteikti nesiet nevajadzīgās, bet varbūt citiem tik ļoti vajadzīgās mantas uz veikalu! 

Šeit  var noskatīties arī Latvijas Avīzes sižetu par veikala atvēršanu. 

Komentāri

Irēna teica…
Tava etiķete ka komentārs! Man arī tur ļoti patīk!Iešu kādreiz iedzert kafiju...
Aija Elliņa teica…
Jā, Irēnīt, šodien bija no rīta viss tukšs un kluss, varējām ar Rihardu visu kārtīgi izpētīt :)
Ilze teica…
Izskatās ļoti jauka un mājīga vieta. Un kad vēl ieraudzēju grāmatiņu iz manas bērnības uz galdiņa, tad noteikti sagribējās iemest aci šajā veikaliņā.
Aija Elliņa teica…
Noteikti, Ilze, un kā redzi, tur var arī pasēdēt, atvilkt elpu, iedzert tēju un, pie kam, bērnu stūrītis tieši acu priekšā, kur nekad nevienam mazajam nav garlaicīgi :)
Anastasija teica…
Jau ir vaļā?! Šodien speciāli biju aizgājusi uz turieni, bet gan iekšā, gan ārā pie ieejas rosījās darbinieki - uzkopa, kārtoja, līmēja uzlīmes uz skatloga (?) - nolēmu, ka vēl ir ciet... Būs jāmēģina vēlreiz! :)
Labi, ka Tu ierakstīji, es no OE pašiem ziņu nemanīju un tieši gaidīju, kad būs tuvāk :)
Aija Elliņa teica…
Ir, ir, meitenes, viss notiek! :) Bija jau kādu brīdi pirms vakardienas svinīgās ceremonijas vaļā
Anonīms teica…
nu tiešām skaists un gaumīgs veikaliņš, būs jānoņemās un jāaibrauc, pie kuras ielas tas ir tuvāk?
Anonīms teica…
Paldies visām mīļajām un strādīgajām sirdīm, kas pacēla šo projektu.