Sniegi, ledi... eh! gan tikai Disneja multenē :)


Šodien ar bērniem, noslēdzot ziemas brīvlaiku, aizgājām uz filmu ''Ledus sirds''. Jāsaka, ka šī bija no tām retajām multenēm, kas patika arī man. Tāda kā mazliet mīļāka par citām, tāda kā mazliet skaistāka... Un tie, kas mani tuvāk pazīst jau uzreiz secinātu- tev tā filma patika, jo tur bija daudz sniega un ledus attēlots :). Jā, tā arī ir! 

Atnākusi mājās, pagūglēju  par lomu ierunātājiem un iedziedātājiem, manuprāt, viņi savu darbu patiešām pieprot. Neko daudz neatradu, bet atradu šo, izrādās sniegavīriņu Olafu ir ierunājis un iedziedājis Dons. Un tas patiešām viņam ir izdevies spoži! :) Paldies visiem, kas ļāva mums šo filmu skatīties latviešu valodā! :)

Jā, sniegs... ...


Komentāri

Inese teica…
mēs arī ar bērniem bijām - patiešām mīļa un sirsnīga, un arī skaista multene. Ļoti gribējās uzreiz pie diska tikt, lai meitiņa var mājās to skatīties vēl un vēl, bet diemžēl, to vēl nav un sapratu, ka tik drīz arī vēl nebūs nopērkami...
Sixspārne teica…
Mēs arī bijām uz šo multenīti! Ļoti skaista un sirsnīga! Jaunākajai meitai nobirda pat asariņa vienā mirklī!
Mēs arī gaidīsim tās ierakstu DVD. :)
Ilze teica…
Arī mēs ar bērniem bijām uz šo jauko multeni. Man prieks, ka tiek padomāts , lai visiem ir jautri gan bērniem, gan pieaugušajiem.
Irēna teica…
Nu, no fragmenta iespaids burvīgs! man arī sagribējās aiziet :)
Mums arī ir doma ar bērniem uz šo multeni aiziet :)
Aija, novēloti bet novēlu jaunu ideju pilnu 2014 gadu! Lai palīdz Tev ar iespējām un laiku tās īstenot!